- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Čtvrtek 25.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Oldschool
08:0080’s hitparáda
10:00Největší hity
11:00Jukebox ve čtyři
16:00Největší hity
17:00Best of ERASURE
18:0080’s hitparáda
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Devadesátky
22:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres TOP
11:00Expres PM
12:00Expres HOT
21:00Expres NITE
22:00SLEEPIN’
00:00MORNIN’
07:00R&B JAMMIN’
11:00WORKIN’
12:00TRIPLESHOT
14:00WORKIN’
14:05O BLACK TALK: LBOY
19:00FRESH
20:00CHILLIN’
21:00ROOTS
22:00CHILLIN’
23:00SLEEPIN’
00:00Revolution
00:30Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Retro party
20:00Revolution
00:30TO BYL RO(C)K
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02TO BYL RO(C)K
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02BACKSTAGE
20:00FOREVER ROCK
20:20ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02BACKSTAGE
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22Floribama Shore II (15)
00:45K popukání XXXIII (22)
01:30Ideální pár IV (7)
01:55Ideální pár IV (8)
02:40MTV Breakfast Club
06:00Náctileté maminky 2 IX (4)
09:30Náctileté maminky 2 IX (5)
10:10Náctileté maminky 2 IX (6)
11:00Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VII (10)
11:45Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VIII (1)
12:30Catfish: Láska online VIII (8063)
13:15Catfish: Láska online VIII (8064)
13:55K popukání XVIII (38)
14:40Ideální pár IV (9)
15:05Ideální pár IV (10)
15:55Catfish: Láska online VIII (8025)
16:45Catfish: Láska online VII (25)
17:30Catfish: Láska online VII (26)
18:10Catfish: Láska online VI (3)
19:00Chyceni při činu: Nevěrní II (12)
19:45K popukání XXXIV (31)
20:30K popukání XXXII (27)
20:55K popukání XXXII (28)
21:15K popukání XXXII (29)
21:40Mistr jehly XIII (15)
22:00Celebrity Ex on the Beach III (2)
22:45Geordie Shore XVI (2)
23:35Floribama Shore II (16)
00:20K popukání XXXIII (23)
01:10K popukání XXXIII (24)
01:30Ideální pár IV (9)
01:55Ideální pár IV (10)
02:40Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Big Tunes!
13:00Ultimate Rap & RnB
18:00100% Party Tunes!
19:00Reload! Club Classics
23:00Ultimate Rap & RnB
00:0050 Best R&B Collabs Ever!
01:00Big Weekend Tunes!
04:00Non-Stop Hits
02:00Non-Stop Hits!
07:00Non-Stop Hits
11:00MTV Top 20
15:00Totally 10s!
16:00Worldwide Hits
18:00Totally 10s!
21:00Worldwide Hits!
22:00Non-Stop Hits
02:00MTV Top 20
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00Dua Lipa: MTV Live Stage
03:00World Stage: Tom Grennan
03:20World Stage: OneRepublic Malta...
03:45HD Hits!
04:30Global Beats!
06:00MTV Rewind: 2021
07:00David Guetta's Biggest Collabs
08:00HD Hits!
09:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
10:00Rock.Alt.Indie
11:00Dua Lipa: MTV Live Stage
12:00World Stage: Tom Grennan
12:20World Stage: OneRepublic Malta...
12:45HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2021
15:00David Guetta's Biggest Collabs
16:00HD Hits!
17:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
18:00Rock.Alt.Indie
19:00MTV World Stage: Alicia Keys
20:00MTV Family Legacy
20:20MTV Asks: Doja Cat
20:45Craig David: I Want My MTV
21:05HD Hits!
21:30MTV Rewind: 2021
23:00David Guetta's Biggest Collabs
00:00HD Hits!
01:30Gonzo With Jack Saunders
02:00MTV World Stage Highlights:...
03:00World Stage: Marshmello
03:45World Stage: Hardwell
04:05HD Hits!
04:3090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:00Saved By The 90s!
09:00USA Hitlist!
12:00Alternative Nation!
15:0090s Mixtape!
16:00'90s Superwomen!
19:00Alternative Nation!
22:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Independent Women!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00We Belong Together! Classic...
16:00Non-Stop Y2Ks!
17:00Chillout Zone
22:00Hits Don’t Lie
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00Super Pop Hits!
06:00Forever 80s
08:00Power Ballad Heaven!
12:00Indie 80s!
14:00I Want My MTV 80s!
15:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Super Pop Hits!
21:00Headbangers Ball!
23:0050 Modern Girls Of The 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Rock
20:00MB Online A
22:00MB Online A
00:00Hits Only
01:00Morning Show
05:00Make My Day
08:00Hot.now
13:00Hits Only
15:00Hits Only
17:00Hot.now
18:00Countdown Deluxe
20:00Top 25
21:00Update Deluxe
23:00DLXM Session: JC Stewart
00:00Hits Only
00:12Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Electric Jam
14:00Street Buzz
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box
20:00DJ Mixes premiere
21:00Bounce & Fun
22:00Flow
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Afternoon Overture
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00Earth Day
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Linkin Park
00:00Swedish House Mafia
01:22Various Artists
02:51Led Zeppelin
03:00Robert Plant
04:31Rush
06:01Avril Lavigne
08:04Gwen Stefani
08:58Snow Patrol
10:42City and Colour
11:32Various Artists
11:50Led Zeppelin
12:01Robert Plant
13:33Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
15:03Coldplay
16:302CELLOS
17:23Shania Twain
18:09Wolf Alice
19:43X Ambassadors
20:28Various Artists
20:50Jessie J
21:00U2
22:28Bon Jovi
00:00IDLES
02:05Various Artists
02:43Jessie J
03:00U2
04:28A to JazZ Festival: Jazzanitza
00:20Jimmy Witherspoon Quartet - Multiplatino
00:55Rocío Molina, kytarová trilogie III: Vuelta a uno
01:38Intermezzo
03:03G. Verdi: La Traviata v Gran Teatre del Liceu
03:30Intermezzo
05:44J. P. Floristán, Izraelská filharmonie, L. Shani: Prokofjev, Rachmaninov, Stravinskij
06:15Izraelská filharmonie, L. Shani: Pärt, Sibelius, Beethoven
07:43B'Rock Orchestra, R. Jacobs: Bach, Pergolesi
10:08Orchestre Philharmonique de Liége, G. Madaras a D. Kožuchin: Rachmaninov, Dohnányi
11:32Intermezzo
13:02Teatro Real: Suite Flamenca Antonio Gades Company
13:30Intermezzo
14:37B. Haitink a Berlínští filharmonikové: Mahlerova 3. symfonie
14:59Intermezzo
16:46Mezinárodní operní setkání v Paříži
17:34P. Glass: Dokonalý Američan v Teatro Real Madrid
18:35Jazzový festival La Villette: Éric Legnini Trio
20:30Festival Jazz ve Vienne: Eric Legnini Trio, Thomas Dutronc, Hugh Coltman
21:20Maison Nougaro: Géraldine Laurent Quartet
22:19Elektronické vibrace - hudba mění svět
23:10V. Petrenko a Izraelská filharmonie: Dvořák, Beethoven
00:05Intermezzo
02:24Orchestre de Paris, L. Shani, K. Gerstein: Beethoven, Čajkovskij
03:00M. Argerich a L. Shani: Prokofjev, Rachmaninov, Ravel
04:22Armenian State Symphony Orchestra, Sergey Smbatyan: Khachaturian, Baghdasaryan, Bizet
00:00InterMezzo
00:48Lucas Debargue plays Fauré, Ravel, Delplace and Debargue
02:00Fondation Singer Polignac: Justin Taylor et Sophie de Bardonnéche
03:10Special Concert International Women's Day: Maria Joao Pires plays Schubert and Debussy
04:09InterMezzo
05:14Crystal Pite: Revisor
06:00Hervé Koubi - Odyssey
07:30InterMezzo
08:31Fre3 Women - Banlieues Bleues
09:30Marc Ribot & The Jazz-Bins - Banlieues Bleues
10:19ONJ - Dancing in your Head(s) - La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
11:33InterMezzo
12:26Puccini's La Bohéme at the Opéra Royal de Wallonie-Liége
13:00Jakub Józef Orlinski, Il Pomo d’Oro - Facce d'amore
14:58InterMezzo
16:08Claudio Abbado, Berliner Philharmoniker: Mahler
17:00Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko: Europakonzert 2021
18:37InterMezzo
19:56Jerusalem Chamber Music Festival: Rachmaninov, Weinberg
21:00Jerusalem Chamber Music Festival: Mendelssohn, Attahir, Beethoven
22:11Jerusalem Chamber Music Festival: Klein, Bruch, Schubert
23:31Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris
00:50Puccini's La Bohéme at the Opéra Royal de Wallonie-Liége
02:25Jakub Józef Orlinski, Il Pomo d’Oro - Facce d'amore
04:23Napoli - Music's forgotten capital -I
01:49Nino Rota - La notte di un nevrastenico
02:11IVC 2021 - Semi-finals: Brahms, Britten a. o.
02:52Schumann - Humoreske, Op. 20
03:16Classica Spotlight
03:43Mozart - Piano Concerto No. 23 in A major
04:00Wagner - Parsifal Act I. Prelude
04:28Rocamadour: W. A. Mozart's short Masses
04:43IVC 2019 - Final: Schubert, Wolf et al.
05:48The 12 Cellists - Documentary
06:18Gershwin - Rhapsody in Blue
07:16Classica Spotlight
07:33Discovering Masterpieces – Beethoven No. 5
08:01Fiesta del Tango
08:30Tchaikovsky - Symphony No. 1 in G minor, Op. 13
09:52Schubert - Piano Trio No. 2, Op. 100, D. 929
10:41PIAM - Semi-final I: Debussy, Chopin and Liszt
11:29Josquin - Missa Ave Maris stella
12:00Nelsons and Opolais perform Dvořák
12:51Beethoven - Symphony No. 3 in E-flat major, Op. 55
14:32A Mozart Celebration from Berlin
15:29Fauré - Violin Sonata No. 1 in A major, Op. 13
17:00Discovering Masterpieces – Symphonie Fantastique
17:30Mendelssohn - Violin Concerto, Op. 64
18:00Classica Spotlight
18:29Les Saltimbanques
19:00Beethoven - Symphony No. 5 in C minor, Op. 67
21:13Tartini - Violin Sonata in G minor, Op. 1 No. 10
21:49Meyerbeer - Les Huguenots
22:00Riccardo Chailly conducts Mendelssohn
00:40Heitor Villa-Lobos Music for Cello and Piano - III
02:15Beethoven - Symphony No. 2, Op. 36
02:39CMIM Voice 2022 – Semi-final: Nils Wanderer
03:18Chopin - Polonaise-fantaisie, Op. 61
03:39Mozart - Symphony No. 41, K. 551
04:00Mozart - Violin Concerto No. 3, K. 216
04:38NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
06:00MJuSLI
07:00NOVOSTI PERVOGO
10:00KhITMIKS
10:10NOVOSTI PERVOGO
12:00KhITMIKS
12:10NOVOSTI PERVOGO
13:00KhITMIKS
13:10NOVOSTI PERVOGO
15:00LAVChART
15:10KhITMIKS
15:30NOVOSTI PERVOGO
16:00Snezhnaja skhodka
16:10KhITMIKS
16:30NOVOSTI PERVOGO
18:00KhITMIKS
18:10NOVOSTI PERVOGO
19:00KhITMIKS
19:10LikeChas
21:00LIVE U
22:00NOVOSTI PERVOGO
23:00KhITMIKS
23:10NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00